Продажа: знаков орденов, и обсуждение лотов выставленных на аукционах

Модератор: Модераторы Фалеристика

Аватара пользователя
antyqwar
#5187526 Полярная звезда, уйгурка, № 303! с франчиком (бронза, эмаль), на Горский А.В.
Награжден за фильм ,,Его звали Сухе Батор,, в 1940 г. Вся информация подтверждена женой его внука, у которой и был приобретен.

Из Векипедии:
Олександр Горський народився в Олександрії (нині Кіровоградська область). Воював у Громадянську війну, після демобілізації деякий час працював у державних установах. З кінця 1920-тих проживав у Ялті а 1931 року став директором Ялтинської кіностудії. Через рік, 1932 року, Горський з сім'єю переїжджає до Москви, де обіймає посаду начальника виробництва тресту «Востокфильм». Але Олександр Горський не любив Москву, тому дуже зрадів, коли 1933 року видалася нагода переїхати до Ленінграда, де спочатку був заступником директора, а потім — директором ленінградської кіностудії.
З вересня 1939-го року по квітень 1940 року Олександр Горський, був на радянсько-фінській війні, а незадовго до нападу Німеччини на СРСР поїхав керівником групи до Монголії на зйомки фільму «Його звали Сухе-Батор».
У Ленінграді залишилась його дружина з дітьми, одинадцятирічною Аллою, та старшим на 10 років Арсеном (сином від першого чоловіка, який загинув у Першій світовій війні). Арсен улітку 1941-го року вступив до народного ополчення, потім воював у складі диверсійно-партизанської частини, яка діяла на Ленінградському фронті, і навесні 1943 року загинув. Дружина з донькою, переживши дві блокадні ленінградські зими, влітку 1943-го евакуювалися до Алма-Ати, де уже працював на об'єднаній кіностудії Олександр Горський. Проте в Алма-Аті родина була недовго і наприкінці 1943 року переїхала до Києва, де він обійняв посаду директора кіностудії. У 1944 році він отримав велику трикімнатну квартиру в центрі Києва.
Остання висока посада Горського — директор Одеської кіностудії, з якої його зняли у 1961 році. В червні того ж року померла його дружина. Сам Олександр Горський помер 1983-го, похований на Берковецьому кладовищі, поряд зі своєю донькою.

Предложения в дол.
Отправка по СНГ укрпочтой 10 дол (ответственности за почте не несу, качественную упаковку гарантирую).
В продаже на этом ресурсе еще три предмета на этого человека, в следующем посте дам ссылки.
С уважением ко всем участникам.
Фото
Полярная звезда, уйгурка, № 303! с франчиком, на Горский А.В
Полярная звезда, уйгурка, № 303! с франчиком, на Горский А.В
Полярная звезда, уйгурка, № 303! с франчиком, на Горский А.В
Полярная звезда, уйгурка, № 303! с франчиком, на Горский А.В
Полярная звезда, уйгурка, № 303! с франчиком, на Горский А.В
Аватара пользователя
Monstr
#5187527 а документ есть?
Аватара пользователя
antyqwar
#5187531 нет, но все пробивается, куплено в семье, сомнений нет, там такой иконостас наград, что до сихпор в себя придти не могу, но не пробил на все(
Аватара пользователя
Monstr
#5187538 жаль винт сильно укорочен
Аватара пользователя
antyqwar
#5187543 За винт не знаю, как есть, фото во всех ракурсах, Вы специалист, Вам виднее.
Хотя это не особо важно, состояние прекрасное, даже части позолоты на обратной стороне не заношены, а при таком номере и разговаривать не о чем.
Аватара пользователя
Monstr
#5187547 Да их всего то 2900 знаков и трёхзначный номер это не редкость.
Я понимаю , у Вас сейчас эйфория)))) но это пройдёт.
Аватара пользователя
Alex Ivanoff
#5187555
Monstr писал(а):Да их всего то 2900 знаков и трёхзначный номер это не редкость.
Я понимаю , у Вас сейчас эйфория)))) но это пройдёт.



Эйфория -это когда просят за знак две или три цены. А продавец делится информацией и все как я понял.
Аватара пользователя
Monstr
#5187561 так судя по посту выше так и будет)))
реальная цена 400$
Аватара пользователя
Alex Ivanoff
#5187566
Monstr писал(а):так судя по посту выше так и будет)))
реальная цена 400$


Учитывая заслуги кавалера и минус штифт.
Аватара пользователя
antyqwar
#5187578
Monstr писал(а):так судя по посту выше так и будет)))
реальная цена 400$


Вы с такими оценками поменяли бы свою приписку.
Вы решили погадить в теме, создайте для этого свою.
Аватара пользователя
Monstr
#5187581 Учитывая заслуги ковалера это когда есть документ, а так простая уйгурка с трехзначным номером, что не редкость для этого типа
Аватара пользователя
Monstr
#5187587
antyqwar писал(а):
Monstr писал(а):так судя по посту выше так и будет)))
реальная цена 400$


Вы с такими оценками поменяли бы свою приписку.
Вы решили погадить в теме, создайте для этого свою.

никто Вам не гадит, в ценах на Монголию я разбираюсь гораздо лучше Вас.
Аватара пользователя
antyqwar
#5187590 Уже увидел, удачи Вам в покупках (вчера свои дилеры ГОРАЗДО больше предлагали - не состыковка в наших знания цены)
Petroff
#5187592 Знак хороший, но на счет легко пробивается, я бы не был столь уверен. Поищите док. Надежда есть?
Аватара пользователя
Monstr
#5187596 Вы просто внимательно темы посмотрите и найдёте без проблем)))
Если Вам и предлагали то только за комплект полностью, а не отдельно за ПЗ.
Аватара пользователя
Monstr
#5187601
Petroff писал(а):Знак хороший, но на счет легко пробивается, я бы не был столь уверен. Поищите док. Надежда есть?

С доком согласен будет стоить дороже.